Aanmelding Inschrijvingstafel Aanmelding Technische Controle Aanmelding Administratieve Controle Aanmelding Starttafel Officieële Starttijd nr piloot verg.p copiloot verg.cp club wagen Bouwjaar Klasse
Richttijden Officiële tijden   Betalingen verwerkt tot  6/03/2020          
14:31 - 14:35 14:36 - 14:50 14:46 - 15:10 16:00 16:01 1 Verhaeghe Rudi W7103 Mortelé Jürgen W8252 TAC/TAC Smart Fortwo 2016 Toer Timer
14:31 - 14:35 14:36 - 14:50 14:46 - 15:10 16:01 16:02 2 Vierstraete Stefaan W7623 Schmitt Olivier W5142 Hemicuda/Hemicuda Opel Corsa A GSI 1991 Young Timer
14:31 - 14:35 14:36 - 14:50 14:46 - 15:10 16:02 16:03 3 Phlypo Jochen W8645 Phlypo Joris W8646 TAC/TAC Skoda 105L 1987 Old Timer
14:31 - 14:35 14:36 - 14:50 14:46 - 15:10 16:03 16:04 4 Vandewatère Roger Ht2200 Vandewatère Marty Ht2213 Motor Union YG/Motor Union YG Renault Twingo 2010 Toer Timer
14:31 - 14:35 14:36 - 14:50 14:46 - 15:10 16:04 16:05 5 Onraedt Ludwin W9542 Vandenameele Bart W9541 ACP/ACP Ford Escort MK1 1972 Old Timer
14:36 - 14:40 14:41 - 14:55 14:51 - 15:15 16:05 16:06 6 Goossens Jurgen W9424 Verscheure Kristof W4039 Atlantic/Atlantic BMW 1600SP 1602 1971 Old Timer
14:36 - 14:40 14:41 - 14:55 14:51 - 15:15 16:06 16:07 7 Aarts Staf A4325 Aarts Bram A7986 RT Titanic/RT Titanic Fiat Coupé Rally 1994 Young Timer
14:36 - 14:40 14:41 - 14:55 14:51 - 15:15 16:07 16:08 8 Depoorter Andre W7833 Callens Ronny W6089 ACP/ACP Ford Escort RS 1978 Old Timer
14:36 - 14:40 14:41 - 14:55 14:51 - 15:15 16:08 16:09 9 Meyfroot Francky W7829 Meyfroot Amelieke W8251 AMC Staden/AMC Staden Volvo XC90 2005 Toer Timer
14:36 - 14:40 14:41 - 14:55 14:51 - 15:15 16:09 16:10 10 Muylle Guy O3742 Buellens Geert A8884 MAK/MAK Subaru Impreza GT Turbo 1997 Young Timer
14:41 - 14:45 14:46 - 15:00 14:56 - 15:20 16:10 16:11 11 Crombez Chris W7117 Heemeryck Marleen W7116 ACP/ACP Toyota Celica Sti 1990 Young Timer
14:41 - 14:45 14:46 - 15:00 14:56 - 15:20 16:11 16:12 12 Doolaeghe Hubert W8273 Doolaeghe Dominiek W8272 TAC/TAC Ford Fiesta 1988 Old Timer
14:41 - 14:45 14:46 - 15:00 14:56 - 15:20 16:12 16:13   Walschaers Robby B3534 Tips Eddy A3524 CRRT/CRRT Toyota Celica 1974 Old Timer
14:41 - 14:45 14:46 - 15:00 14:56 - 15:20 16:13 16:14 14 Claas Marcel L7994 Smeets Eddy L2313 Moustache/Moustache Mini innocenti 1975 Old Timer
14:41 - 14:45 14:46 - 15:00 14:56 - 15:20 16:14 16:15 15 Strobbe Marc O1286 De Paü Patrick O8048 AC Medina/AC Medina BMW 635 csi 1978 Old Timer
14:46 - 14:50 14:51 - 15:05 15:01 - 15:25 16:15 16:16 16 Hendrickx Paul A6194 Van den Wyngaert Paul A8493 CRRT/CRRT MG B 1970 Old Timer
14:46 - 14:50 14:51 - 15:05 15:01 - 15:25 16:16 16:17 17 Daels Didier W1022 Delva Els W1122 Atlantic/Atlantic Ford Escort RS2000 1991 Young Timer
14:46 - 14:50 14:51 - 15:05 15:01 - 15:25 16:17 16:18 18 Eneman Enrico W1289 Eneman Jan W1288 Trommelke/Trommelke Volkswagen Golf4 1999 Young Timer
14:46 - 14:50 14:51 - 15:05 15:01 - 15:25 16:18 16:19 19 Maes Jonah D03 Vermander Glenn D04 -/- BMW 320i 1988 Old Timer
14:46 - 14:50 14:51 - 15:05 15:01 - 15:25 16:19 16:20 20 Vandoorn Korneel W7880 Vandoorn Karel W7881 TAC/TAC Volvo 240 1987 Old Timer
14:51 - 14:55 14:56 - 15:10 15:06 - 15:30 16:20 16:21 21 Debruyne Dorine W9226 Vandoorn Walter W9227 TAC/TAC Volvo 240 1990 Young Timer
14:51 - 14:55 14:56 - 15:10 15:06 - 15:30 16:21 16:22 22 Seys Jeroen W5548 Lesage Tim W1296 Hemicuda/Hemicuda Citroen Saxo 1600 16V 1997 Young Timer
14:51 - 14:55 14:56 - 15:10 15:06 - 15:30 16:22 16:23 23 De Bie Walter A1017 Storms Anita A1016 CRRT/CRRT Honda Prelude 1989 Old Timer
14:51 - 14:55 14:56 - 15:10 15:06 - 15:30 16:23 16:24 24 Vanrolleghem Lieven W7224 Vanrobaeys Dirk W7606 ACP/ACP Toyota Landcruiser 2005 Toer Timer
14:51 - 14:55 14:56 - 15:10 15:06 - 15:30 16:24 16:25 25 Babeliowsky Bart L1456 Jaeken Hendrik L7364 Moustache/Moustache Opel Astra 2019 Toer Timer
14:56 - 15:00 15:01 - 15:15 15:11 - 15:35 16:25 16:26 26 Baertsoen Patrik W1011 Omwal Olivia W1012 AC Medina/AC Medina VW Golf 1 Cabrio 1991 Young Timer
14:56 - 15:00 15:01 - 15:15 15:11 - 15:35 16:26 16:27 27 Naeyaert Frans W1292 Naeyaert Brecht W1291 Hemicuda/Hemicuda Opel Kadett GTE 1977 Old Timer
14:56 - 15:00 15:01 - 15:15 15:11 - 15:35 16:27 16:28 28 De Weerdt Wilfried A7938 De Weerdt Marlies A1339 MAK/MAK Citroen DS3 2017 Toer Timer
14:56 - 15:00 15:01 - 15:15 15:11 - 15:35 16:28 16:29 29 Brebels Lizette A8841 Bruyneel Hugo A8842 RT Titanic/RT Titanic Ford B-Max 2015 Toer Timer
14:56 - 15:00 15:01 - 15:15 15:11 - 15:35 16:29 16:30 30 Vanmoerbeke Kris W8332 Vanmoerbeke Carl W1362 TAC/Atlantic Mercedes Citan 2017 Toer Timer
15:01 - 15:05 15:06 - 15:20 15:16 - 15:40 16:30 16:31 31 Gypen Jan A5291 Dom Steven D07 MAK/- Mazda MX5 1997 Young Timer
15:01 - 15:05 15:06 - 15:20 15:16 - 15:40 16:31 16:32 32 Houben David L9142 Slangen Sylvie L9143 Moustache/Moustache Porsche 911 SC 1979 Old Timer
15:01 - 15:05 15:06 - 15:20 15:16 - 15:40 16:32 16:33 33 Vermander Thorn D05 Soenen Stefanie D06 -/- Ford Focus RS MKII 2010 Toer Timer
15:01 - 15:05 15:06 - 15:20 15:16 - 15:40 16:33 16:34 34 Agten Guy W3053 Seynaeve Dominiek W8350 AC Medina/AC Medina Datsun 260Z 1974 Old Timer
15:01 - 15:05 15:06 - 15:20 15:16 - 15:40 16:34 16:35 35 Van Camp Patrick A7724 Heremans Marc A7723 MAK/MAK Mazda MX5 NA 1997 Young Timer
15:06 - 15:10 15:11 - 15:25 15:21 - 15:45 16:35 16:36 36 Chanterie Jurgen W1383 Vandecapelle Pedro D15 Atlantic/- Alfa Romeo GT Junior 1969 Old Timer
15:06 - 15:10 15:11 - 15:25 15:21 - 15:45 16:36 16:37 37 Deprez Bart D11 Denoulet Baptist D12 -/- Rover mini cooper S 1991 Young Timer
15:06 - 15:10 15:11 - 15:25 15:21 - 15:45 16:37 16:38 38 Lamaire Stefaan D16 Lamaire Jens D17 -/- Toyota Celica 1979 Old Timer
15:06 - 15:10 15:11 - 15:25 15:21 - 15:45 16:38 16:39 39 Roobrouck Joost W2745 Roobrouck Tieben W9083 Atlantic/Atlantic Ford Capri 1982 Old Timer
15:06 - 15:10 15:11 - 15:25 15:21 - 15:45 16:39 16:40 40 Eysermans Jan A7930 Poulmans Wim A7923 RT Titanic/RT Titanic Subaru Impreza GT Turbo 1998 Young Timer
15:11 - 15:15 15:16 - 15:30 15:26 - 15:50 16:40 16:41 41 De Man Steven W7813 De Man Jos W7814 AMC Staden/AMC Staden Matra Murena 1981 Old Timer
15:11 - 15:15 15:16 - 15:30 15:26 - 15:50 16:41 16:42 42 Platteau Simon W1337 Platteau Thierry W1335 TAC/TAC Peugeot 208 2017 Toer Timer
15:11 - 15:15 15:16 - 15:30 15:26 - 15:50 16:42 16:43 43 Van der Veken Vincent A1123 Goossens Thomas A1095 CRRT/CRRT Volvo V40 Ocean Race 2015 Toer Timer
15:11 - 15:15 15:16 - 15:30 15:26 - 15:50 16:43 16:44 44 Jacobs Rudy A8886 Van Loock Ingrid A8885 CRRT/CRRT Range Rover Sport 2013 Toer Timer
15:11 - 15:15 15:16 - 15:30 15:26 - 15:50 16:44 16:45 45 Lefebvre Tim W5159 Pollet Jeffrey W9309 TAC/TAC BMW 318 Coupe E46 2004 Young Timer
Vervolg op pagina 2                        
15:16 - 15:20 15:21 - 15:35 15:31 - 15:55 16:45 16:46 46 Heytens Bernard W2565 Vande Wiele Tillo W7272 TAC/TAC Opel Kadett GTE 1978 Old Timer
15:16 - 15:20 15:21 - 15:35 15:31 - 15:55 16:46 16:47 47 Doolaeghe Lobke W9467 Doolaeghe Bjorn W9431 AC Medina/AC Medina Toyota Celica 1992 Young Timer
15:16 - 15:20 15:21 - 15:35 15:31 - 15:55 16:47 16:48 48 Dupont Guy W8655 Dupont Olivier W8656 Atlantic/Atlantic Austin Healey MKIII 1967 Old Timer
15:16 - 15:20 15:21 - 15:35 15:31 - 15:55 16:48 16:49 49 Vallaeys Philippe W7251 D´Haese Caroline W7252 Atlantic/Atlantic VW Golf 2013 Toer Timer
15:16 - 15:20 15:21 - 15:35 15:31 - 15:55 16:49 16:50 50 Rackham Leo A1905 Rackham Inge A1904 RT Titanic/RT Titanic Peugeot 205 GTI 1.9 1990 Young Timer
15:21 - 15:25 15:26 - 15:40 15:36 - 16:00 16:50 16:51 51 Vanallemeersch Paul W6464 Vienne Bruno W9203 Atlantic/Duindistel BMW E30 320i 1986 Old Timer
15:21 - 15:25 15:26 - 15:40 15:36 - 16:00 16:51 16:52 52 Delaere Francis W9422 Vandaele Eddy W9428 AC Medina/AC Medina Toyota Starlet 1988 Old Timer
15:21 - 15:25 15:26 - 15:40 15:36 - 16:00 16:52 16:53 53 Demey Ann D08 Cracco Pablo W6560 -/Atlantic VW Arteon 2018 Toer Timer
15:21 - 15:25 15:26 - 15:40 15:36 - 16:00 16:53 16:54 54 Vanneste Sebrecht W5061 Crombez Jurgen W9317 ACP/ACP Ford Sierra 1990 Young Timer
15:21 - 15:25 15:26 - 15:40 15:36 - 16:00 16:54 16:55 55 Coussee Patrick W2520 Himpe Jan W7160 TAC/TAC BMW 2002 TII 1972 Old Timer
15:26 - 15:30 15:31 - 15:45 15:41 - 16:05 16:55 16:56 56 Vuylsteker Pieter W9464 Mestdagh Jasper D18 ACP/- Peugeot 205 1991 Young Timer
15:26 - 15:30 15:31 - 15:45 15:41 - 16:05 16:56 16:57 57 Hauspie Danny D13 Cheyns Krista D14 -/- Peugeot 206cc 2001 Young Timer
15:26 - 15:35 15:31 - 15:50 15:41 - 16:10 16:57 16:58 58 Dury Pedro D01 Philips Mario D02 -/- Ford Escort 1992 Young Timer
15:26 - 15:35 15:31 - 15:50 15:41 - 16:10 16:58 16:59 59 Vermeersch Jan O3067 Heerman Raf O1295 ACP/ACP Toyota Starlet 1,2 1979 Old Timer
15:26 - 15:35 15:31 - 15:50 15:41 - 16:10 16:59 17:00 60 Herreman Stefaan D09 Herreman Arno D10 -/- Opel Ascona 1980 Old Timer
15:26 - 15:35 15:31 - 15:50 15:41 - 16:10 17:00 17:01 61 Dieryckx Pedro W4068 D´hoore Pieter W5545 AC Medina/AC Medina Opel Corsa 1989 Old Timer
15:26 - 15:35 15:31 - 15:50 15:41 - 16:10 17:01 17:02 62 Verschaeve Jan W1875 Vancraeynest Frederik W1517 Hemicuda/Hemicuda Ford Sierra 1992 Young Timer
15:26 - 15:35 15:31 - 15:50 15:41 - 16:10 17:02 17:03                  
15:26 - 15:35 15:31 - 15:50 15:41 - 16:10 17:03 17:04                  
15:26 - 15:35 15:31 - 15:50 15:41 - 16:10 17:04 17:05                  
      17:05 17:06                  
      17:06 17:07                  
      17:07 17:08                  
      17:08 17:09                  
      17:09 17:10                  
      17:10 17:11                  
      17:11 17:12                  
      17:12 17:13                  
      17:13 17:14                  
      17:14 17:15                  
      17:15 17:16                  
      17:16 17:17                  
      17:17 17:18                  
      17:18 17:19                  
      17:19 17:20                  
      17:20 17:21                  
      17:21 17:22                  
      17:22 17:23                  
      17:23 17:24                  
      17:24 17:25                  
      17:25 17:26                  
      17:26 17:27                  
      17:27 17:28                  
      17:28 17:29                  
      17:29 17:30                  
      17:30 17:31                  
      17:31 17:32                  
      17:32 17:33                  
      17:33 17:34                  
      17:34 17:35                  
      17:35 17:36                  
      17:36 17:37                  
      17:37 17:38                  
      17:38 17:39                  
                           
  Totaal ingeschreven :  61 Deelnemerslijst per klasse (alfabetisch) op pagina 3 en 4      
 
          NOG  NIET  BETAALD          
            Dieryckx Pedro W4068 D´hoore Pieter W5545 AC Medina/AC Medina Opel Corsa 1989 Old Timer
            Geldof Frederick   Flament Dries   -/- BMW E30 320i 1991 Young Timer
            Herreman Stefaan   Herreman Arno   -/- Opel Ascona 1980 Old Timer
            Vermeersch Jan O3067 Heerman Raf O1295 ACP/ACP Toyota Starlet 1,2 1979 Old Timer
            Verschaeve Jan W1875 Vancraeynest Frederik W1517 Hemicuda/Hemicuda Ford Sierra 1992 Young Timer